4Home Aloe Vera Chránič matrace s gumou, 60 x 120 cm

Skvělý pomocník pro zdravý spánek. Tento unikátní chránič matrace Aloe Vera přinese vaší posteli dokonalou čistotu i... více informací »
4Home Aloe Vera Chránič matrace s gumou
Značka: 4Home
299 Kč
Ověřit dostupnost »
Skvělý pomocník pro zdravý spánek. Tento unikátní chránič matrace Aloe Vera přinese vaší posteli dokonalou čistotu i...

Skvělý pomocník pro zdravý spánek. Tento unikátní chránič matrace Aloe Vera přinese vaší posteli dokonalou čistotu i maximální pohodlí. Je měkký, prodyšný a díky obsahu blahodárných výtažků z Aloe Vera má pozitivní účinky na zdraví (zejména pokožku), pomáhá zklidnění a relaxaci, a navíc se může pochlubit antibakteriálními vlastnostmi. Pravidelné používání chrániče prodlužuje životnost vaší matrace a zabraňuje pronikání potu i špíny do matrace, zaručí tak dokonalou hygienu vašeho lůžka. Chránič matrace snadno sejmete a vyperete, takže údržba je téměř bez práce. V rozích chrániče jsou praktické gumy pro snadné uchycení k matraci – zůstane tak vždy na svém místě. Je vhodný na matrace o maximální výšce 30 cm.Chránič matrace je opatřen certifikátem Öko-Tex Standard 100.
Exkluzivní kus získáte zrovna tu na stránkách v oblíbené rubrice chrániče na matrace. Nyní si můžete pořídit nové produkty z této populární rubriky za super peníze. Tento vyjímečný výrobce 4Home poskytuje skvělé zboží. za výborné peníze.

Hodně povedený kousek 4Home Aloe Vera Chránič matrace od skvělé a známé značky 4Home můžete získat právě teď u nás skutečně levně! Zboží pořídíte teď u nás za 299 Kč.