4Home Aloe Vera Chránič matrace s lemem, 180 x 200 cm

Skvělý pomocník pro zdravý spánek. Tento unikátní chránič matrace Aloe Vera přinese vaší posteli dokonalou čistotu i... více informací »
4Home Aloe Vera Chránič matrace s lemem
Značka: 4Home
369 Kč
Ověřit dostupnost »
Skvělý pomocník pro zdravý spánek. Tento unikátní chránič matrace Aloe Vera přinese vaší posteli dokonalou čistotu i...

Skvělý pomocník pro zdravý spánek. Tento unikátní chránič matrace Aloe Vera přinese vaší posteli dokonalou čistotu i maximální pohodlí. Je měkký, prodyšný a díky obsahu blahodárných výtažků z Aloe Vera má pozitivní účinky na zdraví (zejména pokožku), pomáhá zklidnění a relaxaci, a navíc se může pochlubit antibakteriálními vlastnostmi. Pravidelné používání chrániče prodlužuje životnost vaší matrace a zabraňuje pronikání potu i špíny do matrace, zaručí tak dokonalou hygienu vašeho lůžka. Chránič matrace snadno sejmete a vyperete, takže údržba je téměř bez práce. Chránič je opatřený praktickým lemem pro snadné uchycení k matraci – používá se stejně jednoduše jako napínací prostěradlo a je vhodný na matrace o maximální výšce 30 cm.Chránič matrace je opatřen certifikátem Öko-Tex Standard 100.
Tento oblíbený produkt 4Home Aloe Vera Chránič matrace můžete dostat bez problémů tu na webu v sekci chrániče na matrace! Podívejte se na ještě jiné kousky z této oblíbené kategorie za parádní cenu.

Tento exkluzivní produkt 4Home Aloe Vera Chránič matrace s lemem, 180 s osvědčenou značkou 4Home máte možnost získat zrovna ve výhodné akci! Právě nyní za 369 Kč.