4Home Aloe Vera Nepropustný chránič matrace s gumou, 180 x 200 cm

Skvělý pomocník pro zdravý spánek. Tento unikátní nepropustný chránič matrace Aloe Vera přinese vaší posteli dokonalou... více informací »
4Home Aloe Vera Nepropustný chránič matrace s
Značka: 4Home
349 Kč
Ověřit dostupnost »
Skvělý pomocník pro zdravý spánek. Tento unikátní nepropustný chránič matrace Aloe Vera přinese vaší posteli dokonalou...

Skvělý pomocník pro zdravý spánek. Tento unikátní nepropustný chránič matrace Aloe Vera přinese vaší posteli dokonalou čistotu i maximální pohodlí. Je měkký, prodyšný a díky obsahu blahodárných výtažků z Aloe Vera má pozitivní účinky na zdraví (zejména pokožku), pomáhá zklidnění a relaxaci, a navíc se může pochlubit antibakteriálními vlastnostmi. Pravidelné používání chrániče prodlužuje životnost vaší matrace a zabraňuje pronikání potu i špíny do matrace, zaručí tak dokonalou hygienu vašeho lůžka. Chránič matrace snadno sejmete a vyperete, takže údržba je téměř bez práce. Díky nepropustné úpravě v podobě polyuretanového zátěru se navíc nemusíte bát žádných nepříjemných nehod, které by nenávratně poškodily vaši matraci. Je tedy skvělý také pro děti.V rozích chrániče jsou praktické gumy pro snadné uchycení k matraci – zůstane tak vždy na svém místě. Je vhodný na matrace o maximální výšce 30 cm.Chránič matrace je opatřen certifikátem Öko-Tex Standard 100. Super produkt 4Home Aloe Vera Nepropustný chránič matrace můžete nakoupit právě tu v populární rubrice chrániče na matrace! Vyberte si oblíbené produkty ze zmíněné kategorie za internetové ceny! Tato vyjímečná značka 4Home má ve stále nabídkce vysoce kvalitní zboží za extra ceny. Však to vidíte sami! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další skvělé produkty značky 4Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek 4Home Aloe Vera Nepropustný chránič matrace s pocházející od značky 4Home najdete zde opravdu výhodně! Momentálně k dispozici za 349 Kč.