4Home Aloe Vera Nepropustný chránič matrace s lemem, 60 x 120 cm

Skvělý pomocník pro zdravý spánek. Tento unikátní nepropustný chránič matrace Aloe Vera přinese vaší posteli dokonalou... více informací »
4Home Aloe Vera Nepropustný chránič
Značka: 4Home
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Skvělý pomocník pro zdravý spánek. Tento unikátní nepropustný chránič matrace Aloe Vera přinese vaší posteli dokonalou...

Skvělý pomocník pro zdravý spánek. Tento unikátní nepropustný chránič matrace Aloe Vera přinese vaší posteli dokonalou čistotu i maximální pohodlí. Je měkký, prodyšný a díky obsahu blahodárných výtažků z Aloe Vera má pozitivní účinky na zdraví (zejména pokožku), pomáhá zklidnění a relaxaci, a navíc se může pochlubit antibakteriálními vlastnostmi. Pravidelné používání chrániče prodlužuje životnost vaší matrace a zabraňuje pronikání potu i špíny do matrace, zaručí tak dokonalou hygienu vašeho lůžka. Chránič matrace snadno sejmete a vyperete, takže údržba je téměř bez práce. Díky nepropustné úpravě v podobě polyuretanového zátěru se navíc nemusíte bát žádných nepříjemných nehod, které by nenávratně poškodily vaši matraci. Je tedy skvělý také do dětských postýlek.Chránič je opatřený praktickým lemem pro snadné uchycení k matraci – používá se stejně jednoduše jako napínací prostěradlo a je vhodný na matrace o maximální výšce 15 cm.Chránič matrace je opatřen certifikátem Öko-Tex Standard 100.
Tento nejprodávanější produkt lze získat aktuálně tady na stránkách umístěný v rubrice chrániče na matrace. Mrkněte na parádní produkty z této rubriky za rozumné peníze!

Tento neodolatelný produkt 4Home Aloe Vera Nepropustný chránič matrace s lemem, od společnosti s výborným jménem 4Home máte možnost koupit v naší aktuální nabídce trvale výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 399 Kč.