4Home Bamboo Chránič matrace s lemem, 200 x 200 cm

Dopřejte si maximálně zdravý spánek. Tento unikátní chránič matrace Bamboo přinese vaší posteli dokonalou čistotu i... více informací »
4Home Bamboo Chránič matrace s lemem
Značka: 4Home
499 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si maximálně zdravý spánek. Tento unikátní chránič matrace Bamboo přinese vaší posteli dokonalou čistotu i...

Dopřejte si maximálně zdravý spánek. Tento unikátní chránič matrace Bamboo přinese vaší posteli dokonalou čistotu i pohodlí. Je měkký, prodyšný a díky obsahu blahodárných bambusových vláken má také přirozené antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti. Pravidelné používání chrániče prodlužuje životnost vaší matrace a zabraňuje pronikání potu i špíny do matrace, zaručí tak dokonalou hygienu vašeho lůžka. Chránič matrace snadno sejmete a vyperete, takže údržba je téměř bez práce. Chránič je opatřený praktickým lemem pro snadné uchycení k matraci – používá se stejně jednoduše jako napínací prostěradlo a je vhodný na matrace o maximální výšce 30 cm.Chránič matrace je opatřen certifikátem Öko-Tex Standard 100.

Kvalitní a oblíbený produkt 4Home Bamboo Chránič matrace s lemem, 200 x 200 od společnosti s předním postavením na trhu 4Home seženete aktuálně na našich stránkách skutečně výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 499 Kč.