4Home Bavlněné povlečení Meadow , 140 x 220 cm, 70 x 90 cm

Uléhejte každý večer na rozkvetlé jarní louce s bavlněným povlečením Meadow. Harmonické povlečení s jednoduchým motivem... více informací »
4Home Bavlněné povlečení Meadow
Značka: 4Home
369 Kč
Ověřit dostupnost »
Uléhejte každý večer na rozkvetlé jarní louce s bavlněným povlečením Meadow. Harmonické povlečení s jednoduchým motivem...

Uléhejte každý večer na rozkvetlé jarní louce s bavlněným povlečením Meadow. Harmonické povlečení s jednoduchým motivem kopretin prozáří vaši ložnici a přinese samé voňavé sny. Povlečení je oboustranné – jedna strana je v odstínu tlumené zelené a zdobí ji kytice kopretin, druhá je optimisticky žlutá se vzorem kvítků. Můžete ho tedy libovolně kombinovat a měnit svou postel každý den.Kvalitní 100% bavlna zajistí maximální komfort během spánku i snadnou údržbu. Povlečení je opatřeno zapínáním na zip pro vaše maximální pohodlí. Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 220 cm
Tento výjimečný produkt 4Home Bavlněné povlečení Meadow , 140 x 220 cm, 70 x 90 cm jde koupit bez obtíží tady na našem webu v populární sekci ložní povlečení! Pořiďte si unikátní kusy z této populární sekce za super ceny!

Nový produkt 4Home Bavlněné povlečení Meadow , od společnosti s dlouholetou tradicí 4Home lze zakoupit tady teď ve slevě! Cenově vychází na 369 Kč.