4Home Bavlněné povlečení Puntíky zelená, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm

Svěží, hravé a stylové – to je bavlněné povlečení pro všechny milovníky puntíků. Kombinace pastelových odstínů zelené... více informací »
4Home Bavlněné povlečení Puntíky zelená
Značka: 4Home
299 Kč
Ověřit dostupnost »
Svěží, hravé a stylové – to je bavlněné povlečení pro všechny milovníky puntíků. Kombinace pastelových odstínů zelené...

Svěží, hravé a stylové – to je bavlněné povlečení pro všechny milovníky puntíků. Kombinace pastelových odstínů zelené působí jemně a má uklidňující účinky, přesto si však povlečení zachovává oblíbenou rozvernost klasických puntíků. Vaše ložnice tak získá jedinečný styl a vy si můžete dopřát veselé snění. Měkká a příjemná 100% bavlna vám zajistí pohodlný spánek.Povlečení je oboustranné – z jedné strany zelené puntíky na zeleném podkladu tón v tónu, z druhé zelené puntíky v kontrastu na bílém podkladu. Můžete ho tedy libovolně kombinovat a měnit svou postel každý den. Pro maximální pohodlí má povlečení praktické zapínání na zip.Souprava obsahuje:

2x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 220 x 200 cm

Výjimečný produkt 4Home Bavlněné povlečení Puntíky zelená, 220 x 200 cm, od společnosti s předním postavením na trhu 4Home snadno můžete získat již dnes téměř zdarma! Právě nyní za 299 Kč.