4Home Dětské bavlněné povlečení Rainbow , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Kde jinde se rodí ty nejkrásnější sny než v kouzelném království za duhou. Veselé bavlněné povlečení v růžové barvě... více informací »
4Home Dětské bavlněné povlečení Rainbow
Značka: 4Home
249 Kč
Ověřit dostupnost »
Kde jinde se rodí ty nejkrásnější sny než v kouzelném království za duhou. Veselé bavlněné povlečení v růžové barvě...

Kde jinde se rodí ty nejkrásnější sny než v kouzelném království za duhou. Veselé bavlněné povlečení v růžové barvě rozzáří dětský pokojíček pestrobarevnými duhami a vašim ratolestem přinese samé krásné sny plné barev.Kvalitní 100% bavlna zajistí maximální komfort a je šetrná i k citlivé dětské pokožce. Můžete tak usínat s vědomím, že o pohodlí vašich dětí je postaráno do nejmenšího detailu. Povlečení má praktické zapínání na zip.Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm Povedený produkt 4Home Dětské bavlněné povlečení Rainbow , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm můžete získat prostě na našem webu v oblíbené kategorii ložní povlečení. Vyberte si zlevněné zboží ze zmíněné kategorie za super ceny! Tento výrobce 4Home pro své zákazníky nabízí špičkové zboží. za skutečně nízé ceny! Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento nejprodávanější produkt 4Home Dětské bavlněné povlečení Rainbow , 140 x 200 cm, 70 x 90 od dodavatele se skvělou pověstí 4Home snadno můžete pořídit na našich stránkách trvale výhodně. Právě teď jen za 249 Kč.