4Home froté prostěradlo olivově zelená, 90 x 200 cm

Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší... více informací »
4Home froté prostěradlo olivově
Značka: 4Home
249 Kč
Ověřit dostupnost »
Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší...

Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a pružností, proto ho doporučujeme do chladnějších dnů. Výhodou je i snadná údržba, nemusí se žehlit. Prostěradlo je opatřeno gumou všitou v tunýlku. Tento velmi oblíbený výrobek 4Home froté prostěradlo olivově zelená, 90 x 200 cm máte možnost nakoupit již dnes tady na našich stránkách v kategorii prostěradla. Vyberte si zlevněné produkty ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky více kousků od výrobce 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt 4Home froté prostěradlo olivově od našeho výrobce 4Home lze pořídit u nás teď téměř zdarma! Aktuálně za 249 Kč.