4Home froté prostěradlo růžová, 180 x 200 cm

Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší... více informací »
4Home froté prostěradlo růžová
Značka: 4Home
149 Kč
Ověřit dostupnost »
Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší...

Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a pružností, proto ho doporučujeme do chladnějších dnů. Výhodou je i snadná údržba, nemusí se žehlit. Prostěradlo je opatřeno gumou všitou v tunýlku. Výjimečný a žádaný výrobek 4Home froté prostěradlo růžová, 180 x 200 cm lze koupit snadno na webu ve známé sekci prostěradla. Připravili jsme pro vás parádní kousky z této oblíbené sekce za výhodnou cenu! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Mrkněte také na další kvalitní kousky značky 4Home. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kus 4Home froté prostěradlo růžová, 180 x 200 od značky s dobrým jménem 4Home je k dispozici v naší nabídce extra výhodně. Zrovna teď v akci za 149 Kč.