4Home froté prostěradlo šedá, 160 x 200 cm

Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší... více informací »
4Home froté prostěradlo šedá
Značka: 4Home
249 Kč
Ověřit dostupnost »
Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší...

Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a pružností, proto ho doporučujeme do chladnějších dnů. Výhodou je i snadná údržba, nemusí se žehlit. Prostěradlo je opatřeno gumou všitou v tunýlku. Oblíbený a kvalitní výrobek 4Home froté prostěradlo šedá, 160 x 200 cm seženete bezprostředně tady a teď na našem webu v kategorii prostěradla. Získejte akční produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další kousky od výrobce 4Home. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kus 4Home froté prostěradlo šedá, od výrobce 4Home jednoduše naleznete právě teď v nabídce napořád výhodně. Nabídky již od 249 Kč.