4Home Jersey prostěradlo bílá, 60 x 120 cm

Napínací jersey prostěradlo z kvalitní bavlny pro ten nejpohodlnější spánek vašich ratolestí. Prostěradlo se díky gumě po... více informací »
4Home Jersey prostěradlo bílá
Značka: 4Home
299 Kč
Ověřit dostupnost »
Napínací jersey prostěradlo z kvalitní bavlny pro ten nejpohodlnější spánek vašich ratolestí. Prostěradlo se díky gumě po...

Napínací jersey prostěradlo z kvalitní bavlny pro ten nejpohodlnější spánek vašich ratolestí. Prostěradlo se díky gumě po obvodu skvěle přizpůsobí matraci v dětské postýlce a nebude se shrnovat. Jemný materiál je šetrný i pro citlivou dětskou pokožku, takže vaše děti si užijí maximální pohodlí každou noc.Jersey je díky technologii výroby jemnější a pružnější než klasická bavlna, což umožňuje výrobu napínacích prostěradel bez syntetických příměsí. Disponuje výjimečnou měkkostí, hebkostí, vysokou savostí a prodyšností. Vysoce kvalitní produkt můžete najít bez problémů tady na našich stránkách umístěný v sekci prostěradla! Připravili jsme ještě jiné kusy ve zmíněné kategorii za super ceny! Přední výrobce 4Home vám může poskytnout vynikající produkty ! To však není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce další zboží od výrobce 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi žádaný produkt 4Home Jersey prostěradlo bílá, 60 x 120 od dodavatele se skvělou pověstí 4Home můžete získat zrovna za super cenu! Cena již od 299 Kč.