4Home jersey prostěradlo černá, 160 x 200 cm

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho... více informací »
4Home jersey prostěradlo černá
Značka: 4Home
229 Kč
Ověřit dostupnost »
Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho...

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho jemnosti a prodyšnosti materiálu. Výhodou je i snadná údržba. Prostěradla jsou opatřena gumou všitou v tunýlku.Vhodné na výšku matrace do 25 cm.Hodně oblíbený produkt najdete lehce na webu umístěný v rubrice prostěradla. Nyní můžete získat ještě jiné výrobky ve zmíněné sekci za internetové ceny. Mezi zákazníky oblíbený výrobce 4Home nabízí špičkový sortiment. za parádní cenu. Nové kousky každý den! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další produkty značky 4Home. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek 4Home jersey prostěradlo černá, od společnosti s předním postavením na trhu 4Home jednoduše můžete sehnat u nás teď skutečně levně! Aktuálně za super cenu 229 Kč.