4Home Jersey prostěradlo In love , 90 x 200 cm

Zamilujte si spánek ještě víc s romantickým jersey prostěradlem. Nudným jednobarevným prostěradlům už odzvonilo. Originální... více informací »
4Home Jersey prostěradlo In love
Značka: 4Home
379 Kč
Ověřit dostupnost »
Zamilujte si spánek ještě víc s romantickým jersey prostěradlem. Nudným jednobarevným prostěradlům už odzvonilo. Originální...

Zamilujte si spánek ještě víc s romantickým jersey prostěradlem. Nudným jednobarevným prostěradlům už odzvonilo. Originální vzor červených srdíček na bílé skvěle oživí každou postel a kvalitní 100% bavlna v jersey provedení přinese maximální pohodlí. Napínací guma po obvodu, zajistí, že se prostěradlo skvěle přizpůsobí vaší matraci.Jersey je díky technologii výroby jemnější a pružnější než klasická bavlna, což umožňuje výrobu napínacích prostěradel bez syntetických příměsí. Disponuje výjimečnou měkkostí, hebkostí, vysokou savostí a prodyšností.Vhodné na výšku matrace do 25 cm.

Vysoce kvalitní produkt 4Home Jersey prostěradlo In od oblíbené značky 4Home lze koupit právě nyní za příznivou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 379 Kč.