4Home Jersey prostěradlo meruňková , 70 x 140 cm

Napínací jersey prostěradlo z kvalitní bavlny pro ten nejpohodlnější spánek vašich ratolestí. Prostěradlo se díky gumě po... více informací »
4Home Jersey prostěradlo meruňková
Značka: 4Home
199 Kč
Ověřit dostupnost »
Napínací jersey prostěradlo z kvalitní bavlny pro ten nejpohodlnější spánek vašich ratolestí. Prostěradlo se díky gumě po...

Napínací jersey prostěradlo z kvalitní bavlny pro ten nejpohodlnější spánek vašich ratolestí. Prostěradlo se díky gumě po obvodu skvěle přizpůsobí matraci v dětské postýlce a nebude se shrnovat. Jemný materiál je šetrný i pro citlivou dětskou pokožku, takže vaše děti si užijí maximální pohodlí každou noc.Jersey je díky technologii výroby jemnější a pružnější než klasická bavlna, což umožňuje výrobu napínacích prostěradel bez syntetických příměsí. Disponuje výjimečnou měkkostí, hebkostí, vysokou savostí a prodyšností.Kvalitní a levný produkt lze nakoupit nyní tady na stránkách umístěný v kategorii prostěradla! Získejte nové produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento neodolatelný výrobek 4Home Jersey prostěradlo meruňková od dodavatele kvalitních produktů 4Home snadno můžete získat v naší internetové nabídce téměř zdarma. Nyní získáte od 199 Kč.