4Home Jersey prostěradlo růžová, 70 x 140 cm

Napínací jersey prostěradlo z kvalitní bavlny pro ten nejpohodlnější spánek vašich ratolestí. Prostěradlo se díky gumě po... více informací »
4Home Jersey prostěradlo růžová
Značka: 4Home
119 Kč
Ověřit dostupnost »
Napínací jersey prostěradlo z kvalitní bavlny pro ten nejpohodlnější spánek vašich ratolestí. Prostěradlo se díky gumě po...

Napínací jersey prostěradlo z kvalitní bavlny pro ten nejpohodlnější spánek vašich ratolestí. Prostěradlo se díky gumě po obvodu skvěle přizpůsobí matraci v dětské postýlce a nebude se shrnovat. Jemný materiál je šetrný i pro citlivou dětskou pokožku, takže vaše děti si užijí maximální pohodlí každou noc. Jersey je díky technologii výroby jemnější a pružnější než klasická bavlna, což umožňuje výrobu napínacích prostěradel bez syntetických příměsí. Disponuje výjimečnou měkkostí, hebkostí, vysokou savostí a prodyšností.Velmi prodávaný výrobek jde sehnat v pohodě na stránkách ve známé rubrice prostěradla. Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z naší kategorie za extra cenu. Populární značka 4Home svým zákazníkům nabízí špičkové produkty.!

Oblíbený produkt 4Home Jersey prostěradlo růžová, od společnosti s dlouholetou tradicí 4Home jednoduše můžete pořídit zrovna dnes opravdu výhodně. Momentálně v akci za 119 Kč.