4Home jersey prostěradlo tmavě šedá, 90 x 200 cm

Dopřejte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku, protože výběr prostěradla je stejně důležitý... více informací »
4Home jersey prostěradlo tmavě šedá
Značka: 4Home
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku, protože výběr prostěradla je stejně důležitý...

Dopřejte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku, protože výběr prostěradla je stejně důležitý jako povlečení. Výhodou je i snadná údržba. Prostěradla jsou opatřena gumou všitou v tunýlku. Jersey je díky technologii výroby jemnější a pružnější než klasická bavlna, což umožňuje výrobu napínacích prostěradel bez syntetických příměsí. Disponuje výjimečnou měkkostí, hebkostí, vysokou savostí a prodyšností. Vhodné na výšku matrace do 25 cm.
Tento akční výrobek můžete získat právě nyní na webu umístěný v sekci prostěradla. Nyní můžete koupit vyjímečné produkty z této sekce za skvělou cenu. Populární dodavatel 4Home dlouhodobě vyrábí top sortiment. za akční ceny. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Oblíbený a akční výrobek 4Home jersey prostěradlo tmavě šedá, 90 x 200 od výrobce s dlouholetou historií 4Home jednoduše můžete získat v naší nabídce výhodně. Aktuálně výhodně za 399 Kč.