4Home Krepové povlečení Floral fantasy, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm

Krepové povlečení v moderním designu doslova rozzáří vaši ložnici. Kombinace žluté, bílé a černé společně s... více informací »
4Home Krepové povlečení Floral fantasy
Značka: 4Home
499 Kč
Ověřit dostupnost »
Krepové povlečení v moderním designu doslova rozzáří vaši ložnici. Kombinace žluté, bílé a černé společně s...

Krepové povlečení v moderním designu doslova rozzáří vaši ložnici. Kombinace žluté, bílé a černé společně s abstraktním znázorněním květin a listů bude vítaným oživením pro každý interiér. Skvělý doplněk pro milovníky nenáročné údržby a originálních vzorů.Praktický bavlněný krep je skvělým materiálem pro snadnou údržbu, kombinuje totiž měkkost a pohodlí bavlny s praktickou nežehlivou úpravou. Povlečení má zapínání na zip, vzor je z obou stran stejný.Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 220 cm
Designový produkt 4Home Krepové povlečení Floral fantasy, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm získáte bez obtíží tu na našich stránkách v populární kategorii ložní povlečení. Vyberte si ještě podobné výrobky ze zmíněné rubriky za super cenu! To však není všechno, u nás nabízíme více. U nás najdete více kvalitních produktů od výrobce 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel 4Home má ve stále nabídkce špičkové výrobky . Nové kousky každý den!

Hodně povedený produkt 4Home Krepové povlečení Floral fantasy, od známého výrobce 4Home máte možnost pořídit právě zde skutečně výhodně! Nyní zakoupíte za 499 Kč.