4Home Lavender Chránič matrace s gumou, 180 x 200 cm

Dopřejte si maximální relaxaci a zdravý spánek s vůní levandule. Tento unikátní chránič matrace Lavender přinese vaší... více informací »
4Home Lavender Chránič matrace s gumou
Značka: 4Home
379 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si maximální relaxaci a zdravý spánek s vůní levandule. Tento unikátní chránič matrace Lavender přinese vaší...

Dopřejte si maximální relaxaci a zdravý spánek s vůní levandule. Tento unikátní chránič matrace Lavender přinese vaší posteli dokonalou čistotu i pohodlí. Je měkký, prodyšný a díky výtažkům z levandule má zklidňující účinky, působí proti nespavosti a nervozitě. Uvolňuje jemnou levandulovou vůni. Pravidelné používání chrániče prodlužuje životnost vaší matrace a zabraňuje pronikání potu i špíny do matrace, zaručí tak dokonalou hygienu vašeho lůžka. Chránič matrace snadno sejmete a vyperete, takže údržba je téměř bez práce. V rozích chrániče jsou praktické gumy pro snadné uchycení k matraci – zůstane tak vždy na svém místě. Je vhodný na matrace o maximální výšce 30 cm.Chránič matrace je opatřen certifikátem Öko-Tex Standard 100.

Tento oblíbený produkt 4Home Lavender Chránič matrace s gumou, od dodavatele s dlouholetou historií 4Home můžete získat právě nyní ve výhodné akci. Akční ceny od 379 Kč.