4Home Lavender Chránič matrace s lemem, 200 x 200 cm

Dopřejte si maximální relaxaci a zdravý spánek s vůní levandule. Tento unikátní chránič matrace Lavender přinese vaší... více informací »
4Home Lavender Chránič matrace s lemem
Značka: 4Home
129 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si maximální relaxaci a zdravý spánek s vůní levandule. Tento unikátní chránič matrace Lavender přinese vaší...

Dopřejte si maximální relaxaci a zdravý spánek s vůní levandule. Tento unikátní chránič matrace Lavender přinese vaší posteli dokonalou čistotu i pohodlí. Je měkký, prodyšný a díky výtažkům z levandule má zklidňující účinky, působí proti nespavosti a nervozitě. Uvolňuje jemnou levandulovou vůni. Pravidelné používání chrániče prodlužuje životnost vaší matrace a zabraňuje pronikání potu i špíny do matrace, zaručí tak dokonalou hygienu vašeho lůžka. Chránič matrace snadno sejmete a vyperete, takže údržba je téměř bez práce. Chránič je opatřený praktickým lemem pro snadné uchycení k matraci – používá se stejně jednoduše jako napínací prostěradlo a je vhodný na matrace o maximální výšce 30 cm. Chránič matrace je opatřen certifikátem Öko-Tex Standard 100.
Designový kousek máte možnost dostat právě nyní tu v kategorii chrániče na matrace! Nyní najdete nové produkty ve zmiňované rubrice za parádní cenu.

Designový výrobek 4Home Lavender Chránič matrace s lemem, 200 x 200 od známého předního výrobce 4Home snadno můžete najít online levně. Aktuálně stojí u nás 129 Kč.