4Home Multielastický potah na křeslo Comfort hnědá, 70 – 110 cm

Potřebuje vaše staré křeslo nějaké to oživení, aby nevypadalo opotřebovaně? Multielastické napínací potahy jsou skvělým... více informací »
4Home Multielastický potah na křeslo Comfort hnědá
Značka: 4Home
729 Kč
Ověřit dostupnost »
Potřebuje vaše staré křeslo nějaké to oživení, aby nevypadalo opotřebovaně? Multielastické napínací potahy jsou skvělým...

Potřebuje vaše staré křeslo nějaké to oživení, aby nevypadalo opotřebovaně? Multielastické napínací potahy jsou skvělým doplňkem pro každý interiér! Napínací potah Comfort v hřejivé přírodní hnědé v mžiku promění vaše křeslo tak, že bude zářit novotou a váš obývací pokoj bude opět šik. Potah pomůže oživit starý nábytek a schovat tak případné nedostatky i opotřebení, ale zároveň ho chrání před špínou a poškozením, což oceníte i v případě, že máte nábytek úplně nový. Díky kvalitnímu materiálu s vysokým podílem bavlny je potah velmi příjemný na dotek a zároveň odolný proti opotřebení i snadný na povlékání. Je dobře roztažitelný všemi směry, takže se snadno přizpůsobí, skvěle padne a usnadní vám práci při manipulaci.Potah je určený pouze pro vyobrazený typ křesla/pohovky s područkami.

Oblíbený kousek 4Home Multielastický potah na křeslo Comfort od spolehlivé značky 4Home můžete najít zde až neuvěřitelně levně! Právě teď za cenu 729 Kč.