4Home Multielastický potah na křeslo Comfort smetanová, 70 – 110 cm

Už se na vaše staré oblíbené křeslo nedá koukat a potřebovalo by nějaké oživení? Vsaďte na multielastické napínací... více informací »
4Home Multielastický potah na křeslo Comfort smetanová
Značka: 4Home
799 Kč
Ověřit dostupnost »
Už se na vaše staré oblíbené křeslo nedá koukat a potřebovalo by nějaké oživení? Vsaďte na multielastické napínací...

Už se na vaše staré oblíbené křeslo nedá koukat a potřebovalo by nějaké oživení? Vsaďte na multielastické napínací potahy, které dodají nové kouzlo vašemu nábytku. Napínací potah Comfort v univerzální tlumené smetanové v mžiku promění vaše křeslo tak, že bude zářit novotou a váš obývací pokoj bude opět šik. Potah pomůže oživit starý nábytek a schovat tak případné nedostatky i opotřebení, ale zároveň ho chrání před špínou a poškozením, což oceníte i v případě, že máte nábytek úplně nový. Díky kvalitnímu materiálu s vysokým podílem bavlny je potah velmi příjemný na dotek a zároveň odolný proti opotřebení i snadný na povlékání. Je dobře roztažitelný všemi směry, takže se snadno přizpůsobí, skvěle padne a usnadní vám práci při manipulaci. Potah je určený pouze pro vyobrazený typ křesla/pohovky s područkami. Vysoce kvalitní produkt 4Home Multielastický potah na křeslo Comfort smetanová, 70 – 110 cm můžete koupit bez problémů na našich stránkách umístěný v kategorii přehozy. Nyní můžete koupit ještě ostatní zboží ve zmíněné sekci za super peníze!

Oblíbený a kvalitní výrobek 4Home Multielastický potah na křeslo Comfort smetanová, 70 - 110 od známého předního výrobce 4Home lze pořídit na našich stránkách teď za výhodnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 799 Kč.