4Home Multielastický potah na křeslo Comfort terracotta, 70 – 110 cm

Už se na vaše staré oblíbené křeslo nedá koukat a potřebovalo by nějaké oživení? Vsaďte na multielastické napínací... více informací »
4Home Multielastický potah na křeslo Comfort
Značka: 4Home
549 Kč
Ověřit dostupnost »
Už se na vaše staré oblíbené křeslo nedá koukat a potřebovalo by nějaké oživení? Vsaďte na multielastické napínací...

Už se na vaše staré oblíbené křeslo nedá koukat a potřebovalo by nějaké oživení? Vsaďte na multielastické napínací potahy, které dodají nové kouzlo vašemu nábytku. Napínací potah Comfort v barvě teracotty v mžiku promění vaše křeslo tak, že bude zářit novotou a váš obývací pokoj bude opět šik. Potah pomůže oživit starý nábytek a schovat tak případné nedostatky i opotřebení, ale zároveň ho chrání před špínou a poškozením, což oceníte i v případě, že máte nábytek úplně nový. Díky kvalitnímu materiálu s vysokým podílem bavlny je potah velmi příjemný na dotek a zároveň odolný proti opotřebení i snadný na povlékání. Je dobře roztažitelný všemi směry, takže se snadno přizpůsobí, skvěle padne a usnadní vám práci při manipulaci. Potah je určený pouze pro vyobrazený typ křesla/pohovky s područkami.
Často hledaný produkt 4Home Multielastický potah na křeslo Comfort terracotta, 70 – 110 dostanete pohodlně tady na našem webu zařazený v sekci přehozy. Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z této sekce za super cenu. Populární dodavatel 4Home pro své zákazníky dodává vynikající zboží za extra cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od dodavatele 4Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek 4Home Multielastický potah na křeslo Comfort terracotta, 70 - 110 pocházející od značky 4Home jednoduše můžete najít aktuálně na webu skutečně levně. Výhodně za super cenu 549 Kč.