4Home Multielastický potah na sedačku Comfort Plus béžová, 140 – 180 cm, 140 – 180 cm

Volá vaše stará sedačka po novém potahu? V mžiku bude jako nová s praktickým multielastickým potahem Comfort Plus. Klasickou... více informací »
4Home Multielastický potah na
Značka: 4Home
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Volá vaše stará sedačka po novém potahu? V mžiku bude jako nová s praktickým multielastickým potahem Comfort Plus. Klasickou...

Volá vaše stará sedačka po novém potahu? V mžiku bude jako nová s praktickým multielastickým potahem Comfort Plus. Klasickou béžovou barvu zdobí originální vzor, díky kterému vaše pohovka získá jedinečný design a bude stylovou ozdobou interiéru. Potah pomůže oživit starý nábytek a schovat tak případné nedostatky i opotřebení, ale zároveň ho chrání před špínou a poškozením, což oceníte i v případě, že máte nábytek úplně nový.Díky kvalitnímu materiálu s vysokým podílem bavlny je potah velmi příjemný na dotek a zároveň odolný proti opotřebení i snadný na povlékání. Je dobře roztažitelný všemi směry, takže se snadno přizpůsobí, skvěle padne a usnadní vám práci při manipulaci.Potah je určený pouze pro vyobrazený typ křesla/pohovky s područkami.Exkluzivní produkt 4Home Multielastický potah na sedačku Comfort Plus béžová, 140 – 180 cm, 140 – 180 cm můžete dostat nyní tu na stránkách v oblíbené sekci přehozy! Nyní najdete další produkty z této sekce za skvělou cenu.

Tento velmi oblíbený produkt 4Home Multielastický potah na sedačku Comfort Plus béžová, 140 od značky se zárukou kvality 4Home lze sehnat nyní za super peníze. Stojí teď u nás 699 Kč.