4Home Napínací voděodolný potah na sedačku Magic clean modrá, 190 – 230 cm

Dokonalá ochrana pro váš nábytek a stylový doplněk v jednom? To jsou praktické napínací potahy Magic clean. Tlumený odstín... více informací »
4Home Napínací voděodolný potah na sedačku Magic clean modrá
Značka: 4Home
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Dokonalá ochrana pro váš nábytek a stylový doplněk v jednom? To jsou praktické napínací potahy Magic clean. Tlumený odstín...

Dokonalá ochrana pro váš nábytek a stylový doplněk v jednom? To jsou praktické napínací potahy Magic clean. Tlumený odstín modré skvěle oživí každý interiér a dodá mu nové kouzlo. Napínací potah pomůže obnovit starý nábytek a schovat tak případné nedostatky i opotřebení, ale zároveň ho chrání před špínou a poškozením, což oceníte i v případě, že máte nábytek úplně nový.  S kolekcí Magic clean navíc ochráníte svou sedačku dvojnásob – může se totiž pochlubit praktickou voděodolnou úpravou, takže už nebudete muset brečet nad rozlitým mlékem (ani vínem nebo třeba kávou). Impregnovaný povrch zajistí, že tekutiny neprosáknou pod povrch potahu a látka se bude lépe čistit od případných nečistot. Díky kvalitnímu materiálu je potah velmi příjemný na dotek a zároveň odolný proti opotřebení i snadný na povlékání. Je dobře roztažitelný všemi směry, takže se snadno přizpůsobí, skvěle padne a usnadní vám práci při manipulaci. Potah je určený pouze pro vyobrazený typ pohovky s područkami. Rozměry potahu: délka 190 – 230 cm, výška 50 – 80 cm Obsah sady:

1x potah na sedačku
5x fixační váleček
Oblíbený a kvalitní kousek 4Home Napínací voděodolný potah na sedačku Magic clean modrá, 190 – 230 cm můžete sehnat bezstarostně tady na našich stránkách ve známé kategorii přehozy! Nyní si můžete pořídit akční zboží z této známé rubriky za extra cenu. Máme toho více, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od značky 4Home. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce 4Home dlouhodobě prodává kvalitní sortiment.!

Tento žádaný produkt 4Home Napínací voděodolný potah na sedačku Magic clean modrá, 190 - 230 od značky 4Home snadno můžete získat tady a teď ve slevě. Zrovna nyní za cenu 399 Kč.