4Home Osuška Bamboo Premium hnědá, 70 x 140 cm

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnou osuškou z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu... více informací »
4Home Osuška Bamboo Premium hnědá
Značka: 4Home
99 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnou osuškou z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu...

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnou osuškou z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je osuška nejen velmi šetrná k pokožce, ale také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií. Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje osušce vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den.S kvalitní osuškou Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči. Navíc díky elegantní neutrální barvě a stylové borduře skvěle doladíte svou koupelnu. Osuška je díky svým jedinečným vlastnostem vhodná i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky.Akční produkt pořídíte jednoduše tady a teď na našem webu v kategorii ručníky! Najděte si ostatní produkty z naší kategorie za super cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od dodavatele 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek 4Home Osuška Bamboo Premium hnědá, 70 x od přední značky 4Home jde sehnat právě teď u nás za nejnižší cenu. Nabídka od 99 Kč.