4Home Osuška Bamboo Premium tmavě hnědá, 70 x 140 cm

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnou osuškou z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu... více informací »
4Home Osuška Bamboo Premium tmavě hnědá
Značka: 4Home
99 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnou osuškou z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu...

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnou osuškou z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je osuška nejen velmi šetrná k pokožce, ale také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií. Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje osušce vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den.S kvalitní osuškou Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči. Navíc díky elegantní neutrální barvě a stylové borduře skvěle doladíte svou koupelnu. Osuška je díky svým jedinečným vlastnostem vhodná i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky.
Hodně prodávaný produkt můžete nakoupit bezprostředně na našem webu zařazený v sekci ručníky. Najděte si ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii v bezva akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete více kvalitních produktů od značky 4Home. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený kus 4Home Osuška Bamboo Premium tmavě hnědá, 70 x od známé společnosti 4Home jednoduše získáte na našich stránkách se slevou! Aktuálně za 99 Kč.