4home Prošívaný chránič matrace Balance, 120 x 200 cm

Prošívaný nepropustný chránič matrace je ideálním pomocníkem do každého domova. Ochrání vaše matrace před každodenní... více informací »
4home Prošívaný chránič matrace Balance
Značka: 4Home
149 Kč
Ověřit dostupnost »
Prošívaný nepropustný chránič matrace je ideálním pomocníkem do každého domova. Ochrání vaše matrace před každodenní...

Prošívaný nepropustný chránič matrace je ideálním pomocníkem do každého domova. Ochrání vaše matrace před každodenní špínou, potom i jakoukoliv tekutinou. Díky polyurethanovému zátěru nepropouští žádnou vodu ani jiné kapaliny. Už se vám tak nikdy nestane, že dětské matrace bude nutné vyměnit. Také milovníci konzumace jídla a pití v posteli už nebudou muset ručně prát případné nežádoucí skvrny. Chránič jednoduše vyperete a je krásně čisto.V rozích chrániče jsou praktické gumy o šíři 2 cm pro pohodlné uchycení k matraci – zůstane tak vždy na svém místě. Povrch z příjemného mikrovlákna i polyesterová výplň zajistí maximální pohodlí během spánku, a to bez nadměrného pocení.Chránič je vhodný na matrace o maximální výšce 30 cm.Materiál vrchní strany: 100% polyester – mikrovláknoMateriál spodní strany: 100% polyuretan Oblíbený a kvalitní kus je dostupný aktuálně tady na našem webu v sekci chrániče na matrace. Vyhledejte si jiné kusy ve zmíněné rubrice na pár kliknutí! Oblíbený výrobce 4Home pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží za výborné peníze. Nabídka platí do vyprodání zásob. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další kvalitní zboží od značky 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně žádaný kus 4home Prošívaný chránič matrace Balance, 120 x od dodavatele s dobrým jménem 4Home naleznete aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní zakoupíte za 149 Kč.