4Home Prostěradlo Aromatica, 180 x 200 cm

Odbourejte každodenní stres silou harmonického souladu zelených barev. Pohodlné bavlněné prostěradlo Aromatica s motivem... více informací »
4Home Prostěradlo Aromatica
Značka: 4Home
299 Kč
Ověřit dostupnost »
Odbourejte každodenní stres silou harmonického souladu zelených barev. Pohodlné bavlněné prostěradlo Aromatica s motivem...

Odbourejte každodenní stres silou harmonického souladu zelených barev. Pohodlné bavlněné prostěradlo Aromatica s motivem konopných listů vám zaručí veselé vstávání. Prostěradlo je z měkké bavlny,  příjemné na dotek. Usínejte na vlnách přírody, vychutnejte si měkkost materiálu a krásně sytou zelenou ve všech odstínech.Prostěradlo je opatřeno gumou všitou v tunýlku, proto se nebude shrnovat a zajistí  vám tak maximální pohodlí po celou dobu odpočinku. Vhodné na matraci o maximální výšce 25 cm. Unikátní produkt 4Home Prostěradlo Aromatica, 180 x máte možnost získat jednoduše na webu umístěný v rubrice prostěradla! Pořiďte si parádní produkty ze zmíněné sekce za výborné peníze.

Zajímavý produkt 4Home Prostěradlo Aromatica, 180 x od spolehlivé značky 4Home snadno získáte u nás za výborné peníze! Cena od 299 Kč.