4Home Prostěradlo mikroflanel Snowflakes, 90 x 200 cm

Nudným jednobarevným prostěradlům už odzvonilo, oživte svou postel hřejivým prostěradlem s jemným motivem vloček. Elegantní... více informací »
4Home Prostěradlo mikroflanel Snowflakes
Značka: 4Home
499 Kč
Ověřit dostupnost »
Nudným jednobarevným prostěradlům už odzvonilo, oživte svou postel hřejivým prostěradlem s jemným motivem vloček. Elegantní...

Nudným jednobarevným prostěradlům už odzvonilo, oživte svou postel hřejivým prostěradlem s jemným motivem vloček. Elegantní vzor v šedých a červených tónech roztančí vaše představy o pohádkové zimě, které zahřejí u srdce. Heboučké prostěradlo z mikroflanelu si jednoduše zamilujete, jemný a měkký materiál vás krásně zahřeje během chladných nocí. Výhodou mikroflanelu je také snadná údržba – materiál rychle schne, nemusí se žehlit ani se nemačká. Prostěradlo je napínací (opatřené gumou v tunýlku). Vhodné na matrace o maximální výšce 25 cm.
Kvalitní výrobek 4Home Prostěradlo mikroflanel Snowflakes, 90 x 200 cm můžete najít teď tu na webu v populární sekci prostěradla. Mrkněte na nové výrobky z naší sekce za nejnižší cenu. Oblíbený výrobce 4Home dlouhodobě nabízí prvotřídní produkty. levně! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás více skvělých produktů značky 4Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt 4Home Prostěradlo mikroflanel Snowflakes, 90 x od této skvělé značky 4Home je dostupný bezpečně online téměř zdarma. V akci za cenu 499 Kč.