4Home Prostěradlo mikroflanel tmavě šedá, 160 x 200 cm

Heboučké prostěradlo mikroflanel si jednoduše zamilujete. Jemný a měkký materiál vás krásně zahřeje během chladných nocí... více informací »
4Home Prostěradlo mikroflanel tmavě šedá
Značka: 4Home
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Heboučké prostěradlo mikroflanel si jednoduše zamilujete. Jemný a měkký materiál vás krásně zahřeje během chladných nocí...

Heboučké prostěradlo mikroflanel si jednoduše zamilujete. Jemný a měkký materiál vás krásně zahřeje během chladných nocí a udělá z vaší postele tu nejpohodlnější oázu odpočinku. Výhodou mikroflanelového prostěradla je snadná údržba – materiál rychle schne, nemusí se žehlit ani se nemačká. Prostěradlo je napínací (opatřené gumou v tunýlku). Vhodné na matrace o maximální výšce 25 cm.Co je mikroflanel?Mikroflanel se vyznačuje větší hustotou vláken, proto je na dotek ještě jemnější než oblíbený mikroplyš. Jemná a krátká vlákna zajistí ten nejpohodlnější spánek a pro citlivou pokožku jsou povlečení a prostěradla z mikroflanelu tou nejlepší volbou. Díky dokonalé hřejivosti je to skvělá volba pro chladné zimní noci. Zkrátka pokud jste si oblíbili mikroplyš, věřte, že s mikroflanelem bude vaše postel ještě pohodlnější a spánek kvalitnější.

Oblíbený produkt 4Home Prostěradlo mikroflanel tmavě šedá, 160 x 200 od našeho výrobce 4Home jednoduše získáte aktuálně na webu za extra cenu! Akční ceny již od 399 Kč.