4Home Relaxační polštář Náhradní manžel, 45 x 120 cm

Je vám v posteli smutno nebo spíte rádi na boku? Máme pro vás pohodlné řešení. Polštář "náhradní manžel" se dá skvěle... více informací »
4Home Relaxační polštář Náhradní manžel
Značka: 4Home
749 Kč
Ověřit dostupnost »
Je vám v posteli smutno nebo spíte rádi na boku? Máme pro vás pohodlné řešení. Polštář "náhradní manžel" se dá skvěle...

Je vám v posteli smutno nebo spíte rádi na boku? Máme pro vás pohodlné řešení. Polštář „náhradní manžel“ se dá skvěle použít jako objímací. Relaxační polštář pro váš pohodlný a zdravý spánek. Rozměrově odpovídá oblíbenému japonskému typu polštářů dakimakura. Můžete ho využít kdekoli– na zahradě, při relaxaci, čtení či sledování televize. Polštář je vyroben z kvalitního broušeného mikrovlákna, které zaručí maximální komfort. Polštář má zipový uzávěr, díky kterému můžete povlak snadno sundat a vyprat. Zip na vnitřní výplni umožní libovolně regulovat objem polštáře pro vaše maximální pohodlí. Polštář je vhodný pro alergiky.Povlaky na 4Home Relaxační polštář Náhradní manžel najdete ZDE. 4Home Relaxační polštář Náhradní manžel dodáváme ve vakuovém balení. Po rozbalení je třeba nechat polštář alespoň 24 hodin volně ležet, aby získal požadované rozměry. Vyrobeno v České republice. Tento exkluzivní produkt máte možnost získat prostě tu na našem webu ve známé sekci polštáře. Nyní získáte ještě jiné kousky z této známé sekce za super ceny! Výrobce 4Home má v nabídce vysoce kvalitní zboží.. To ovšem není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce také další kvalitní zboží od značky 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt 4Home Relaxační polštář Náhradní manžel, od top značky 4Home lze pořídit u nás napořád výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 749 Kč.