4Home Relaxační polštář Náhradní manžel z paměťové pěny Bamboo, 35 x 120 cm, 45 x 120 cm

Polštář Náhradní manžel je dokonalý společník do postele, ať už rádi spíte na boku, bojujete s bolestmi zad nebo se... více informací »
4Home Relaxační polštář Náhradní manžel z paměťové pěny Bamboo
Značka: 4Home
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Polštář Náhradní manžel je dokonalý společník do postele, ať už rádi spíte na boku, bojujete s bolestmi zad nebo se...

Polštář Náhradní manžel je dokonalý společník do postele, ať už rádi spíte na boku, bojujete s bolestmi zad nebo se potřebujete přitulit, když je vám smutno. Relaxační polštář se dá skvěle použít jako objímací a zároveň poslouží pro zdravější a pohodlnější spánek. Má snímatelný prodyšný potah s blahodárnými výtažky z bambusu, které mají přirozené antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti.
Zdokonalený model s výplní z paměťové pěny posouvá zdravotní účinky oblíbeného typu polštáře ještě o stupeň výše. Paměťová pěna se optimálně přizpůsobí vašemu tělu a poskytuje tak tu nejlepší oporu při spánku i odpočinku. Pomůže například při potížích s bolestmi zad a krční páteře, při potížích s kyčlemi nebo v těhotenství jako pohodlná opora. Váš spánek bude zdravější a budete se probouzet svěží a odpočatí. Po rozbalení je třeba nechat polštář  volně ležet. Nejdéle za 3 dny, získá uvedené rozměry.

Tento žádaný výrobek 4Home Relaxační polštář Náhradní manžel z paměťové pěny od top značky 4Home máte možnost získat aktuálně na našich stránkách za výhodnou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 699 Kč.