4Home Ručník Bamboo Premium mentolová, 70 x 140 cm

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnou osuškou z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu... více informací »
4Home Ručník Bamboo Premium mentolová
Značka: 4Home
99 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnou osuškou z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu...

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnou osuškou z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je osuška nejen velmi šetrná k pokožce, ale také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií. Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje osušce vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den.S kvalitní osuškou Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči. Navíc díky krásné tyrkysové barvě a stylové borduře skvěle doladíte svou koupelnu. Osuška je díky svým jedinečným vlastnostem vhodná i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky. Velmi žádaný produkt máte možnost najít rovnou u nás v populární sekci ručníky. Pořiďte si vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice za výborné peníze! Tento výrobce 4Home pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní produkty .

Velmi oblíbený produkt 4Home Ručník Bamboo Premium mentolová, 70 x 140 od značky se skvělou pověstí 4Home dostanete v naší aktuální nabídce za extra cenu. Akční cena již od 99 Kč.