4Home Ručník Bamboo Premium modrá, 50 x 100 cm

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemným ručníkem z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu... více informací »
4Home Ručník Bamboo Premium
Značka: 4Home
249 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemným ručníkem z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu...

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemným ručníkem z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je ručník nejen velmi šetrný k pokožce, ale také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií. Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje ručníku vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den.S kvalitním ručníkem Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči. Navíc díky elegantní modré barvě a stylové borduře skvěle doladíte svou koupelnu. Ručník je díky svým jedinečným vlastnostem vhodný i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky.

Vynikající produkt 4Home Ručník Bamboo Premium modrá, 50 x od značky se zárukou kvality 4Home jednoduše můžete pořídit tady za neuvěřitelně výhodnou cenu! Zrovna nyní za cenu 249 Kč.