4Home Ručník Bamboo premium světle modrá, 50 x 100 cm

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemným ručníkem z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu... více informací »
4Home Ručník Bamboo premium světle
Značka: 4Home
249 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemným ručníkem z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu...

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemným ručníkem z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je ručník nejen velmi šetrný k pokožce, ale také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií. Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje ručníku vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den.S kvalitním ručníkem Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči. Navíc díky krásné barvě a stylové borduře skvěle doladíte svou koupelnu. Ručník je díky svým jedinečným vlastnostem vhodný i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky. Ve slevě tento výrobek 4Home Ručník Bamboo premium světle modrá, 50 jde nakoupit v pohodě tu v oblíbené sekci ručníky! Nyní pořídíte parádní zboží ve zmíněné rubrice snadno online! U zákazníků oblíbená značka 4Home vám může nabídnout top výrobky.! Nakupujte, dokud je zboží sladem. To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt 4Home Ručník Bamboo premium světle modrá, 50 od výrobce s dlouholetou historií 4Home pořídíte v naší online nabídce za výhodné peníze. Akční cena od 249 Kč.