4Home Ručník Bamboo Premium tmavě šedá, 30 x 50 cm, sada 2 ks

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnými ručníky z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu... více informací »
4Home Ručník Bamboo Premium
Značka: 4Home
99 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnými ručníky z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu...

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnými ručníky z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je materiál nejen velmi šetrný k pokožce, ale také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií. Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje ručníku vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den.S kvalitním ručníkem Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči. Navíc díky elegantní neutrální barvě a stylové borduře skvěle doladíte a oživíte svou koupelnu.  Ručník je díky svým jedinečným vlastnostem vhodný i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky. Kvalitní a velmi žádaný produkt je k dostání bez problémů tady u nás v sekci ručníky! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z této oblíbené sekce za akční cenu! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky značky 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Neodolatelný kousek 4Home Ručník Bamboo Premium tmavě šedá, 30 x 50 od dodavatele se skvělou pověstí 4Home jde nakoupit právě nyní za akční cenu! Ceny od 99 Kč.