4Home Vánoční prostěradlo mikroflanel Christmas joy, 160 x 200 cm

Oživte svou postel hřejivým a měkoučkým prostěradlem z mikroflanelu. Nudným jednobarevným prostěradlům už odzvonilo. Jemný... více informací »
4Home Vánoční prostěradlo mikroflanel Christmas joy
Značka: 4Home
499 Kč
Ověřit dostupnost »
Oživte svou postel hřejivým a měkoučkým prostěradlem z mikroflanelu. Nudným jednobarevným prostěradlům už odzvonilo. Jemný...

Oživte svou postel hřejivým a měkoučkým prostěradlem z mikroflanelu. Nudným jednobarevným prostěradlům už odzvonilo. Jemný motiv větviček cesmíny, hvězdiček a drobných teček na béžovém podkladu navodí příjemnou sváteční atmosféru, a hlavně vás dokonale zahřeje o zimních nocích. Heboučké prostěradlo si jednoduše zamilujete, je jemné a měkké – zkrátka dokonalý společník pro pohodlný spánek. Výhodou mikroflanelu je také snadná údržba – materiál rychle schne, nemusí se žehlit ani se nemačká. Prostěradlo je napínací (opatřené gumou v tunýlku). Vhodné na výšku matrace do 25 cm.
Unikátní a žádaný produkt 4Home Vánoční prostěradlo mikroflanel Christmas joy, 160 získáte rovnou na našem webu umístěný v kategorii prostěradla! Připravili jsme pro vás akční zboží z této oblíbené kategorie za internetové ceny. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také více kvalitních produktů od výrobce 4Home. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce 4Home pro své zákazníky nabízí vynikající výrobky !

Tento vynikající kousek 4Home Vánoční prostěradlo mikroflanel Christmas od dodavatele s dlouholetou historií 4Home je k sehnání právě teď v naší nabídce se slevou! Produkt nakoupíte teď u nás za 499 Kč.