4Home Záclona Butterfly, 250 x 120 cm

Záclonu Butterfly zdobí drobné puntíky s květinovým vzorem s motýlky, se kterými si přijdete jako byste právě byli na... více informací »
4Home Záclona Butterfly
Značka: 4Home
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Záclonu Butterfly zdobí drobné puntíky s květinovým vzorem s motýlky, se kterými si přijdete jako byste právě byli na...

Záclonu Butterfly zdobí drobné puntíky s květinovým vzorem s motýlky, se kterými si přijdete jako byste právě byli na rozkvetlé louce. Záclona se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí. Diskontní kousek 4Home Záclona Butterfly, 250 x 120 cm můžete získat nyní tu na našem webu ve známé kategorii závěsy! Podívejte se na kvalitní produkty z naší rubriky ve slevě! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce také další produkty od výrobce 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený produkt 4Home Záclona Butterfly, 250 od dodavatele kvalitních produktů 4Home jednoduše pořídíte právě nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za cenu 399 Kč.