4Home Záclona Butterfly rovná, 400 x 120 cm

Záclonu Butterfly zdobí drobné puntíky s květinovým vzorem s motýlky, se kterými si přijdete jako byste právě byli na... více informací »
4Home Záclona Butterfly rovná
Značka: 4Home
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Záclonu Butterfly zdobí drobné puntíky s květinovým vzorem s motýlky, se kterými si přijdete jako byste právě byli na...

Záclonu Butterfly zdobí drobné puntíky s květinovým vzorem s motýlky, se kterými si přijdete jako byste právě byli na rozkvetlé louce. Záclona se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí.
Neodolatelný výrobek jde pořídit bez obtíží tu na webu v rubrice závěsy! Prozkoumejte unikátní výrobky z naší rubriky za báječnou cenu! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! U nás najdete další prověřené produkty značky 4Home. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka 4Home vás obohatí o špičkové produkty ! Nové kousky každý den!

Hodně povedený výrobek 4Home Záclona Butterfly rovná, od společnosti 4Home můžete získat v naší internetové nabídce ve výhodné akci! Nyní zakoupíte za 399 Kč.