4Home Záclona Juliana, 300 x 150 cm

Záclona s lístky poskládanými do zajímavých ornamentů se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní... více informací »
4Home Záclona Juliana
Značka: 4Home
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Záclona s lístky poskládanými do zajímavých ornamentů se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní...

Záclona s lístky poskládanými do zajímavých ornamentů se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí.Tento kvalitní kousek můžete dostat aktuálně tady na našich stránkách zařazený v sekci závěsy! Nyní najdete ještě jiné produkty z naší rubriky za internetové ceny! Věhlasný výrobce 4Home pro své zákazníky dodává kvalitní sortiment.! To však není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na více kousků od výrobce 4Home. Najdete je níže na této stránce.

Diskontní výrobek 4Home Záclona Juliana, 300 od kvalitní značky 4Home snadno seženete v naší internetové nabídce za výborné peníze. Zrovna nyní za cenu 399 Kč.