4Home Záclona Pivoňky, 140 x 245 cm

Pokud máte rádi výraznější vzory, tak je pro vás záclona Pivoňka ta pravá. Motiv pivoněk se postará o jedinečný vzhled... více informací »
4Home Záclona Pivoňky
Značka: 4Home
369 Kč
Ověřit dostupnost »
Pokud máte rádi výraznější vzory, tak je pro vás záclona Pivoňka ta pravá. Motiv pivoněk se postará o jedinečný vzhled...

Pokud máte rádi výraznější vzory, tak je pro vás záclona Pivoňka ta pravá. Motiv pivoněk se postará o jedinečný vzhled obývacího pokoje, ložnice nebo jakékoli jiné místnosti, do které záclonu umístíte. Záclona se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí. Zajímavý produkt naleznete jednoduše tu na našem webu zařazený v rubrice závěsy! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další skvělé zboží od značky 4Home. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kousek 4Home Záclona Pivoňky, 140 od společnosti s výborným jménem 4Home najdete právě za výborné peníze! Akční cena již od 369 Kč.