4Home Záclona Pivoňky, 350 x 175 cm

Pokud máte rádi výraznější vzory, tak je pro vás záclona Pivoňka ta pravá. Motiv pivoněk se postará o jedinečný vzhled... více informací »
4Home Záclona Pivoňky
Značka: 4Home
329 Kč
Ověřit dostupnost »
Pokud máte rádi výraznější vzory, tak je pro vás záclona Pivoňka ta pravá. Motiv pivoněk se postará o jedinečný vzhled...

Pokud máte rádi výraznější vzory, tak je pro vás záclona Pivoňka ta pravá. Motiv pivoněk se postará o jedinečný vzhled obývacího pokoje, ložnice nebo jakékoli jiné místnosti, do které záclonu umístíte. Záclona se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí.
Tento velmi žádaný produkt 4Home Záclona Pivoňky, 350 lze pořídit taky tu na stránkách zařazený v kategorii závěsy. Prozkoumejte ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu. Věhlasný výrobce 4Home může nabídnout špičkové výrobky levně! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další produkty značky 4Home. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kousek 4Home Záclona Pivoňky, 350 x 175 od značky s dlouholetou historií 4Home lze nakoupit v naší online nabídce za akční cenu. Nyní za 329 Kč.