4Home Záclona Puntíky mini, 300 x 145 cm

V jednoduchosti je krása, a proto si zajisté zamilujete jednoduchou záclonu s puntíky. Záclonu lze použít prakticky do každé... více informací »
4Home Záclona Puntíky mini
Značka: 4Home
349 Kč
Ověřit dostupnost »
V jednoduchosti je krása, a proto si zajisté zamilujete jednoduchou záclonu s puntíky. Záclonu lze použít prakticky do každé...

V jednoduchosti je krása, a proto si zajisté zamilujete jednoduchou záclonu s puntíky. Záclonu lze použít prakticky do každé místnosti a stane se její nedílnou součástí. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí. Kvalitní produkt jde sehnat bezstarostně tady u nás umístěný v rubrice závěsy! Nyní můžete koupit ještě jiné výrobky ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! U zákazníků oblíbená značka 4Home svým zákazníkům dodává top zboží ! Nové kousky každý den! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další vybrané produkty značky 4Home. Najdete je níže na této stránce.

Tento neodolatelný kousek 4Home Záclona Puntíky mini, 300 x od značky se skvělou pověstí 4Home lze koupit právě nyní na našich stránkách za super peníze. Akční cena od 349 Kč.