4Home Záclona Twigs, 140 x 245 cm

Vzor větviček s drobnými lístky se může stát velmi pěkným vzorem a to na zácloně Twigs, která se stane nedílnou součástí... více informací »
4Home Záclona Twigs
Značka: 4Home
299 Kč
Ověřit dostupnost »
Vzor větviček s drobnými lístky se může stát velmi pěkným vzorem a to na zácloně Twigs, která se stane nedílnou součástí...

Vzor větviček s drobnými lístky se může stát velmi pěkným vzorem a to na zácloně Twigs, která se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí. Zajímavý produkt 4Home Záclona Twigs, 140 x 245 cm seženete přímo tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice závěsy! Nyní si můžete koupit akční produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! Přední výrobce 4Home dodává prvotřídní sortiment za akční ceny! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Mrkněte také na více skvělých produktů značky 4Home. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt 4Home Záclona Twigs, 140 x pocházející od značky 4Home lze pořídit na našich stránkách teď za zcela nejnižší cenu. V současnosti pořídíte za cenu 299 Kč.