AmeliaHome Kožešina Dokka šedá

Koberečky bývají vkusnou i praktickou dekorací, které mají za cíl zútulnit a zateplit váš interiér. Chcete-li mít pocit, že... více informací »
AmeliaHome Kožešina Dokka šedá
Značka: 4Home
339 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberečky bývají vkusnou i praktickou dekorací, které mají za cíl zútulnit a zateplit váš interiér. Chcete-li mít pocit, že...

Koberečky bývají vkusnou i praktickou dekorací, které mají za cíl zútulnit a zateplit váš interiér. Chcete-li mít pocit, že vás navíc pohladí při každém vašem kroku, pořiďte si kožešinu Dokka a už nebudete chtít chodit po ničem jiném. Tato nádherná kožešina vyniká precizním zpracováním, velmi hustým chlupem o výšce 6 cm. Spodní část koberce je semišová. Na spodní straně není protiskluzová úprava.
Neodolatelný produkt AmeliaHome Kožešina Dokka šedá můžete sehnat ještě tady na našich stránkách v sekci koberce a koberečky. Máme pro vás skvělé produkty ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny! Přední značka 4Home představuje prvotřídní sortiment. za příznivé ceny. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další prověřené produkty od značky 4Home. Najdete je níže na této stránce.

Žádaný produkt AmeliaHome Kožešina Dokka šedá od společnosti s úžasnou pověstí 4home lze získat právě teď v naší nabídce za extra cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 339 Kč.