AmeliaHome Závěs Oxford Ginkgo ocelová, 140 x 250 cm

Dodejte interiéru nevšední design se zatemňovacím závěsem z kolekce Oxford Ginkgo. Závěs perfektně zastíní pronikající... více informací »
AmeliaHome Závěs Oxford Ginkgo ocelová
Značka: 4Home
299 Kč
Ověřit dostupnost »
Dodejte interiéru nevšední design se zatemňovacím závěsem z kolekce Oxford Ginkgo. Závěs perfektně zastíní pronikající...

Dodejte interiéru nevšední design se zatemňovacím závěsem z kolekce Oxford Ginkgo. Závěs perfektně zastíní pronikající světlo a velkou výhodou těchto závěsů je i odizolování zvuku. V zásadě zde platí, čím více řasení, tím větší efekt. Oživte každé okno vašeho domova se značkou AmeliaHome!Kvalitní a velmi žádaný výrobek získáte nyní tu na našem webu zařazený v sekci závěsy! Nyní pořídíte parádní výrobky z této kategorie za rozumné peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další prověřené kousky od výrobce 4Home. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný kousek AmeliaHome Závěs Oxford Ginkgo ocelová, 140 od dodavatele s dobrým jménem 4home lze pořídit právě za akční cenu! Aktuálně v akci od 299 Kč.