Barevný vlněný koberec Flair Rugs Collage, 150 x 240 cm

Když koberec, tak takový, který vám vydrží dlouhé věky a i za deset let bude lahodit vašemu oku! Koberec je vyroben z pravé... více informací »
Barevný vlněný koberec Flair Rugs Collage
Značka: Flair Rugs
7 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Když koberec, tak takový, který vám vydrží dlouhé věky a i za deset let bude lahodit vašemu oku! Koberec je vyroben z pravé...

Když koberec, tak takový, který vám vydrží dlouhé věky a i za deset let bude lahodit vašemu oku!

Koberec je vyroben z pravé vlny, a tak dobře dýchá a je také odolnější vůči nečistotě.

Vlněný koberec je výborným tepelným i hlukovým izolantem a na dotyk je velmi příjemný. Vlákna jsou navíc elastická a mají tvarovou paměť.

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.

Oblíbený a kvalitní produkt Barevný vlněný koberec Flair Rugs Collage, 150 x 240 cm lze nakoupit již dnes tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice koberce. Nyní můžete najít nové výrobky ve zmíněné rubrice za super ceny. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další skvělé zboží od výrobce Flair Rugs. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený kousek Barevný vlněný koberec Flair od skvělé a známé značky Flair Rugs lze sehnat tady a teď právě téměř zdarma. Nabídky již od 7 290 Kč.