Bedtex Bavlněné povlečení Lisle růžová, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm

Ložní povlečení Lisle je vyrobené z kvalitní hladké bavlny v úpravě renforce. Růžové ornamenty ve tvaru květin zdobí... více informací »
Bedtex Bavlněné povlečení Lisle růžová
Značka: BedTex
739 Kč
Ověřit dostupnost »
Ložní povlečení Lisle je vyrobené z kvalitní hladké bavlny v úpravě renforce. Růžové ornamenty ve tvaru květin zdobí...

Ložní povlečení Lisle je vyrobené z kvalitní hladké bavlny v úpravě renforce. Růžové ornamenty ve tvaru květin zdobí vrchní i spodní stranu povlaku přikrývky. Povlak polštáře je ušitý v závislosti na střižení materiálu. Pro lepší manipulaci je povlečení opatřeno zipem. Souprava obsahuje:

2x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 220 x 200 cm Vynikající produkt Bedtex Bavlněné povlečení Lisle růžová, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm můžete získat právě teď na stránkách zařazený v sekci ložní povlečení. Nyní můžete koupit ještě ostatní kusy z této známé sekce jednoduše online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další skvělé kousky od výrobce BedTex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Bedtex Bavlněné povlečení Lisle růžová, 220 x 200 cm, 2 od našeho známého výrobce BedTex jednoduše můžete pořídit právě zde za výborné peníze. Nyní za akční cenu 739 Kč.