Bedtex Bavlněné povlečení Modena červená, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm

Ložní povlečení Modena je vyrobené z kvalitní hladké bavlny v úpravě renforce. Modré vzory na červeném podkladu na vrchní i... více informací »
Bedtex Bavlněné povlečení Modena červená
Značka: BedTex
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Ložní povlečení Modena je vyrobené z kvalitní hladké bavlny v úpravě renforce. Modré vzory na červeném podkladu na vrchní i...

Ložní povlečení Modena je vyrobené z kvalitní hladké bavlny v úpravě renforce. Modré vzory na červeném podkladu na vrchní i spodní straně povlaku přikrývky vás určitě osloví. Povlak polštáře je ušitý v závislosti na střižení materiálu. Pro lepší manipulaci je povlečení opatřeno zipem. Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 220 cm
Neodolatelný výrobek Bedtex Bavlněné povlečení Modena červená, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm získáte právě nyní tady a teď na našem webu zařazený v sekci ložní povlečení! Nyní si můžete pořídit další produkty z této známé rubriky za báječnou cenu. To není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce další prověřené kousky od dodavatele BedTex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Bedtex Bavlněné povlečení Modena originál od značky BedTex jednoduše najdete zrovna dnes za výborné peníze. Výhodně za super cenu 699 Kč.